AT13-6P-BM02GRY_2
AT Series™ Connectors Overview
AT13-6P-BM02GRY
Numer produktu DigiKey
889-3349-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT13-6P-BM02GRY
Opis
CONN HEADER R/A 6POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Modele EDA/CAD
AT13-6P-BM02GRY Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,122" (3,10mm)
Prod.
Wysokość izolacji
1,390" (35,30mm)
Złoto
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, zalewana ścianka
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
13A
Napięcie znamionowe
250V