AT13-4P-BM03_2
AT Series™ Connectors Overview
AT13-4P-BM03
Numer produktu DigiKey
889-3263-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT13-4P-BM03
Opis
CONN HEADER R/A 4POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 4 pozycja
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AT13-4P-BM03 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,122" (3,10mm)
Prod.
Wysokość izolacji
1,390" (35,30mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Cyna
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Typ złącza
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Liczba pozycji
Funkcje
Prowadnica płytki, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Stopień ochrony
IP67
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Szare
Styl
Prąd znamionowy (A)
13A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V