AT13-12PD-BM01_2
AT Series™ Connectors Overview
AT13-12PD-BM01
Numer produktu DigiKey
889-3323-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT13-12PD-BM01
Opis
CONN HEADER R/A 12POS
Modele EDA/CAD
AT13-12PD-BM01 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,122" (3,10mm)
Prod.
Wysokość izolacji
1,390" (35,30mm)
Złoto
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Funkcje
Prowadnica płytki, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Kolor izolacji
Brązowe
Styl
Prąd znamionowy (A)
13A
Napięcie znamionowe
250V