AT13-08PB-BM03_2
AT Series™ Connectors Overview
AT13-08PB-BM03
Numer produktu DigiKey
889-3311-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT13-08PB-BM03
Opis
CONN HEADER R/A 8POS
Modele EDA/CAD
AT13-08PB-BM03 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,122" (3,10mm)
Prod.
Wysokość izolacji
1,390" (35,30mm)
Cyna
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
13A
Napięcie znamionowe
250V