AT04-12PA-BM04
AT04-12PA-BM04
AT Series™ Connectors Overview
AT04-12PA-BM04
Numer produktu DigiKey
889-1920-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT04-12PA-BM04
Opis
CONN HEADER VERT 12POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 12 pozycja
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AT04-12PA-BM04 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Wysokość izolacji
0,835" (21,21mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Nikiel
Status części
Aktywny
Materiał styku
Stop miedzi
Typ złącza
Materiał izolacji
Termoplastyczny
Typ styku
Wtyk męski
Funkcje
Blokada płytki, zalewana ścianka
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba rzędów
2
Stopień ochrony
IP67
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Szare
Styl
Prąd znamionowy (A)
13A