AHDMBS-18-002
Numer produktu DigiKey
889-3085-ND
Producent
Numer produktu producenta
AHDMBS-18-002
Opis
CONN BACKSHELL SZ18 BLK/SIL M32
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czarne, srebrne złącze Osłona M32x1,5 18
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AHDMBS-18-002 Modele
Kategoria
Wyjście kablowe
180°
Producent
Amphenol Sine Systems Corp
Materiał
Stop aluminium
Seria
Powlekanie
Nikiel
Opakowanie
Skrzynka
Ekranowanie
Ekranowany
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne, srebrne
Typ
Osłona
Funkcje
Zabezpieczenie przed naprężeniami
Otwór kabla
0,571" - 0,709" (14,50mm - 18,00mm)
Zawartość
3 elem. - 1 osłona, 1 uchwyt klatkowy, 1 nakrętka dociskowa
Średnica - zewnętrzna
1,378" (35,00mm)