INIR2-R32-PC
Numer produktu DigiKey
1782-INIR2-R32-PC-ND
Producent
Numer produktu producenta
INIR2-R32-PC
Opis
SENSOR REFRIGERANT ANALOG OUTPUT
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujnik czynnika chłodniczego, R32 (CH2F2) Czujnik 4 - analogowe
Kategoria
Typ
Czujnik czynnika chłodniczego, R32 (CH2F2)
Producent
Amphenol SGX Sensortech
Wyjście
4 - analogowe
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 75°C
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie - zasilania
3,2V - 5,25V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
35mA