ST0643-00-N02-A
Numer produktu DigiKey
115-ST0643-00-N02-ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
115-ST0643-00-N02-ACT-ND - Taśma cięta (CT)
115-ST0643-00-N02-ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ST0643-00-N02-A
Opis
RF ANTENNA EMBEDDED LORA CHIP 91
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
917MHz LoRa, LPWAN, Sigfox Mikroukład Anteny RF Seria 34 1,8dBi Montaż powierzchniowy
Kategoria
Typ anteny
Mikroukład
Producent
Amphenol RF
Liczba pasków
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Straty odbiciowe
-10dB
Status części
Aktywny
Wzmocnienie
1,8dBi
Standard/grupa RF
General ISM, Lora
Moc - maks.
1 W
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
917MHz
Wysokość (maks.)
0,020" (0,50mm)