A-2PA-081-100B2
Numer produktu DigiKey
ARF2310-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-2PA-081-100B2
Opis
COAX CBL AMMC TO AMMC 3.9"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do AMMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 0,81mm 3,937" (100,00mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Amphenol RF
Długość
3,937" (100,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 0,81mm
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
SMA do AMMC
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Złącze 1.
Wtyczka AMMC, kąt prosty
Kolor
Czarne
Płeć 1. styku
Żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 90°C