A-1PA-132-150B2
Numer produktu DigiKey
ARF2205-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-1PA-132-150B2
Opis
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,32mm 5,906" (150,00mm)
Długość
5,906" (150,00mm)
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,32mm
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 100
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Długość alternatywna
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
W magazynie: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 0.9"
W magazynie: 1906
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
W magazynie: 320
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 6"
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 7"