A-1PA-113-050G2
Numer produktu DigiKey
A-1PA-113-050G2-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-1PA-113-050G2
Opis
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.9"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm 1,969" (50,00mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Amphenol RF
Długość
1,969" (50,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Złącze 1.
Wtyczka U.FL (UMCC), AMC, kąt prosty
Kolor
Szare
Płeć 1. styku
Żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 90°C