A-1PA-113-039G2
Numer produktu DigiKey
ARF2169-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-1PA-113-039G2
Opis
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm 1,530" (38,86mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Amphenol RF
Długość
1,530" (38,86mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,13mm
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Złącze 1.
Wtyczka U.FL (UMCC), AMC, kąt prosty
Kolor
Szare
Płeć 1. styku
Żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Złącze 2.
Bazowy numer produktu
Płeć 2. styku
Żeńskie
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 5 676
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.9"
W magazynie: 69
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 5.9"