175101-19-M0.50
Numer produktu DigiKey
ARF2611-ND
Producent
Numer produktu producenta
175101-19-M0.50
Opis
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Typ F do typu F RG-58 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Amphenol RF
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Długość
19,69" (500,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
RG-58
Styl
Typ F do typu F
Impedancja kabla
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka typu N
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Funkcje
Ekranowany
Złącze 2.
Wtyczka typu N
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 15
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Torba
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 9.8"
W magazynie: 7
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 29.5"