175101-10-M0.50
Numer produktu DigiKey
ARF2641-ND
Producent
Numer produktu producenta
175101-10-M0.50
Opis
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Typ F do typu F LMR 400 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Amphenol RF
Długość
19,69" (500,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
LMR 400
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
Typ F do typu F
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka typu N
Częstotliwość - maks.
5.8 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Funkcje
Ekranowany
Złącze 2.
Wtyczka typu N
Bazowy numer produktu
Płeć 2. styku
Męskie
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 15
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Torba
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 29.5"