145101-01-M0.50
Numer produktu DigiKey
ACX2484-ND
Producent
Numer produktu producenta
145101-01-M0.50
Opis
COAX CBL SMB TO SMB 19.6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMB do SMB RG-316 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Żeńskie
Producent
Amphenol RF
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Długość
19,69" (500,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
RG-316
Styl
SMB do SMB
Impedancja kabla
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMB
Impedancja całkowita
50 Ohms