135110-04-M0.50
Numer produktu DigiKey
ACX2464-ND
Producent
Numer produktu producenta
135110-04-M0.50
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-58 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Długość
19,69" (500,00mm)
Typ kabla
RG-58
Impedancja kabla
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Żeńskie
Częstotliwość - maks.
1 GHz