135101-03-M0.50
Numer produktu DigiKey
ACX2416-ND
Producent
Numer produktu producenta
135101-03-M0.50
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 19.6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-316 DS 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Amphenol RF
Długość
19,69" (500,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
RG-316 DS
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMA
Częstotliwość - maks.
12.4 GHz