095FJZFJZSH-012
Numer produktu DigiKey
115-095FJZFJZSH-012-ND
Producent
Numer produktu producenta
095FJZFJZSH-012
Opis
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 12"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Fakra - Fakra RG-174 12,00" (304,80mm)
Długość
12,00" (304,80mm)
Typ kabla
RG-174
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
Fakra - Fakra
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo Fakra III (gen. 3.0)
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Płeć 1. styku
Żeńskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Funkcje
Ekranowane, kod Z
Złącze 2.
Gniazdo Fakra III (gen. 3.0)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C