095FJZFJZSGM500
Numer produktu DigiKey
115-095FJZFJZSGM500-ND
Producent
Numer produktu producenta
095FJZFJZSGM500
Opis
COAX CBL FAKRA TO FAKRA 16.4'
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Fakra - Fakra RG-58 196,9" (5,0m) 16,4'
Długość
196,9" (5,0m) 16,4'
Typ kabla
RG-58
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
Fakra - Fakra
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo Fakra III (gen. 3.0)
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Płeć 1. styku
Żeńskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Funkcje
Kod Z
Złącze 2.
Gniazdo Fakra III (gen. 3.0)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C