095-909-176M050
Numer produktu DigiKey
ARF3466-ND
Producent
Numer produktu producenta
095-909-176M050
Opis
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Typ F do typu F LMR 240 19,69" (500,00mm)
Długość
19,69" (500,00mm)
Seria
Typ kabla
LMR 240
Impedancja kabla
50 Ohms
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
Typ F do typu F
Częstotliwość - maks.
6 GHz