095-909-175L050
Numer produktu DigiKey
095-909-175L050-ND
Producent
Numer produktu producenta
095-909-175L050
Opis
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 50'
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Typ F do typu F LMR 400 600,0" (15,2m) 50,0'
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Amphenol RF
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
600,0" (15,2m) 50,0'
Opakowanie
Torba
Typ kabla
LMR 400
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
Typ F do typu F
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo typu N
Częstotliwość - maks.
6 GHz