095-850-279M500
Numer produktu DigiKey
115-095-850-279M500-ND
Producent
Numer produktu producenta
095-850-279M500
Opis
COAX CBL BNC TO BNC 16.4'
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do BNC LMR 400 196,9" (5,0m) 16,4'
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
196,9" (5,0m) 16,4'
Opakowanie
Torba
Typ kabla
LMR 400
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do BNC
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C