095-850-277M050
Numer produktu DigiKey
115-095-850-277M050-ND
Producent
Numer produktu producenta
095-850-277M050
Opis
COAX CBL BNC TO BNC 19.6"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do BNC LMR 195 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Długość
19,69" (500,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
LMR 195
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do BNC
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka BNC
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C