095-850-222M050
Numer produktu DigiKey
ARF3449-ND
Producent
Numer produktu producenta
095-850-222M050
Opis
COAX CBL TNC TO TNC 19.6"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny TNC do TNC LMR 200 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Montaż panelowy
Producent
Amphenol RF
Funkcja mocowania 2. złącza
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Seria
Długość
19,69" (500,00mm)
Opakowanie
Torba
Typ kabla
LMR 200
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
TNC do TNC
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo TNC
Częstotliwość - maks.
6 GHz