095-850-160L075
Numer produktu DigiKey
095-850-160L075-ND
Producent
Numer produktu producenta
095-850-160L075
Opis
COAX CBL HD-BNC TO HD-BNC 75'
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny HD-BNC do HD-BNC Belden 1694A 900,0" (22,9m) 75,0'
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Amphenol RF
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
900,0" (22,9m) 75,0'
Status części
Aktywny
Typ kabla
Belden 1694A
Styl
HD-BNC do HD-BNC
Impedancja całkowita
75 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka HD-BNC
Częstotliwość - maks.
3 GHz
Płeć 1. styku
Męskie
Kolor
Czarne
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Funkcje
Ekranowany
Złącze 2.
Wtyczka HD-BNC
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
COAX CBL HD-BNC TO HD-BNC 6"