095-820-243M050
Numer produktu DigiKey
115-095-820-243M050-ND
Producent
Numer produktu producenta
095-820-243M050
Opis
AUTOMATE TYPE A MINI-FAKRA QUAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Mini Fakra - Fakra 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Amphenol RF
Złącze 2.
Gniazdo Fakra III (gen. 3.0) (4)
Seria
Płeć 2. styku
Żeńskie
Opakowanie
Torba
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Długość
19,69" (500,00mm)
Styl
Mini Fakra - Fakra
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Gniazdo Fakra Mini
Częstotliwość - maks.
6 GHz