095-725-121M050
Numer produktu DigiKey
115-095-725-121M050-ND
Producent
Numer produktu producenta
095-725-121M050
Opis
COAX CBL SMP TO SMP 19.6"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMP do SMP Formowane ręcznie, 0,047 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Długość
19,69" (500,00mm)
Typ kabla
Formowane ręcznie, 0,047
Styl
SMP do SMP
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMP, kąt prosty
Częstotliwość - maks.
20 GHz