095-725-118M020
Numer produktu DigiKey
115-095-725-118M020-ND
Producent
Numer produktu producenta
095-725-118M020
Opis
COAX CBL SMP TO SMP 7.8"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMP do SMP Możliwość formowania ręcznego .086 7,874" (200,00mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Długość
7,874" (200,00mm)
Typ kabla
Możliwość formowania ręcznego .086
Styl
SMP do SMP
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMP
Częstotliwość - maks.
20 GHz