095-725-114M050
Numer produktu DigiKey
115-095-725-114M050-ND
Producent
Numer produktu producenta
095-725-114M050
Opis
COAX CBL SMPM TO SMPM 19.6"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMPM do SMPM Kabel półsztywny 0,085" 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Płeć 2. styku
Żeńskie
Producent
Amphenol RF
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Torba
Długość
19,69" (500,00mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
Kabel półsztywny 0,085"
Styl
SMPM do SMPM
Impedancja całkowita
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMPM
Częstotliwość - maks.
18 GHz