RD25S10000/AA
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
RD25S10000/AA
Numer produktu DigiKey
4306-RD25S10000/AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
RD25S10000/AA
Opis
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RD25S10000/AA Modele
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynk z przezroczystą powłoką chromianową
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Torba
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Zielone
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał dielektryczny
Ftalan diallilu (DAP), szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnał
Przekrój przewodu
20-24 AWG
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Materiał styku
Stop miedzi
Zakończenie
Zagniatanie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C