MCD25M51R700K/AA-15
Numer produktu DigiKey
4306-MCD25M51R700K/AA-15-ND
Producent
Numer produktu producenta
MCD25M51R700K/AA-15
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Aluminium, niklowany, platerowany
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
18A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,318" (8,09mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba rzędów
2
Napięcie znamionowe
300V
Typ mocowania
Kolor
Niebieskie
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Stop miedzi
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (4-40)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C