M24308/1-37 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Positronic
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Positronic
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla M24308/1-37 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
M24308/1-37
Numer produktu DigiKey
4306-M24308/1-37-ND
Producent
Numer produktu producenta
M24308/1-37
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynk z przezroczystą powłoką chromianową
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Zielone
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Materiał dielektryczny
Ftalan diallilu (DAP), szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Stop miedzi
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C