HDC15S200E20 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla HDC15S200E20 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HDC15S200E20
Numer produktu DigiKey
4306-HDC15S200E20-ND
Producent
Numer produktu producenta
HDC15S200E20
Opis
D-SUB CONNECTOR
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Grubość wykończenia styku
Flash
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
11A
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Przekrój przewodu
20 AWG
Charakterystyka kołnierza
Strona kabla, łącznik śrubowy męski (4-40)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C