HDC15M200E20/AA-50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla HDC15M200E20/AA-50 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HDC15M200E20/AA-50
Numer produktu DigiKey
4306-HDC15M200E20/AA-50-ND
Producent
Numer produktu producenta
HDC15M200E20/AA-50
Opis
HDC15M200E20/AA-50
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Prąd znamionowy (A)
11A
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Przekrój przewodu
20 AWG
Charakterystyka kołnierza
Strona kabla, łącznik śrubowy męski (4-40)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C