DD44S4B300X/AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Positronic
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Positronic
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla DD44S4B300X/AA jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DD44S4B300X/AA
Numer produktu DigiKey
4306-DD44S4B300X/AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
DD44S4B300X/AA
Opis
DD44S4B300X/AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
44 pozycja D-Sub, o wysokiej gęstości Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,450" (11,43mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba rzędów
3
Napięcie znamionowe
300V
Typ mocowania
Kolor
Niebieskie
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - duża gęstość
Forma styku
Obrobione
Typ styku
Sygnał
Materiał dielektryczny
Poliester, szklane wypełnienie
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Materiał styku
Stop miedzi
Zakończenie
Lutowany
Temperatura robocza
-55°C - 125°C