DD15S10000/AA
Numer produktu DigiKey
4306-DD15S10000/AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
DD15S10000/AA
Opis
CONN D-SUB HD RCPT 15POS CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub, o wysokiej gęstości Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynk z przezroczystą powłoką chromianową
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Torba
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
5A
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
3
Kolor
Niebieskie
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
1 (DE, E) - duża gęstość
Materiał dielektryczny
Poliester, szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnał
Przekrój przewodu
22-30 AWG
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Materiał styku
Stop miedzi
Zakończenie
Zagniatanie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C