DD15M4R7000/AA
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
DD15M4R7000/AA
Numer produktu DigiKey
4306-DD15M4R7000/AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
DD15M4R7000/AA
Opis
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub, o wysokiej gęstości Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DD15M4R7000/AA Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynk z przezroczystą powłoką chromianową
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,450" (11,43mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wsporniki montażowe
Liczba rzędów
3
Napięcie znamionowe
300V
Typ mocowania
Kolor
Niebieskie
Rozmiar obudowy, układ złącza
1 (DE, E) - duża gęstość
Forma styku
Obrobione
Typ styku
Sygnał
Materiał dielektryczny
Poliester, szklane wypełnienie
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (4-40)
Materiał styku
Stop miedzi
Zakończenie
Lutowany
Temperatura robocza
-55°C - 125°C