CBD24W7F20000
Numer produktu DigiKey
4306-CBD24W7F20000-ND
Producent
Numer produktu producenta
CBD24W7F20000
Opis
CONN D-SUB RCPT 24POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 (17 + 7 koncentryczne) pozycja D-Sub, Combo Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynk z przezroczystą powłoką chromianową
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Skrzynka
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP65/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
2
Kolor
Niebieskie
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D) - 24W7
Materiał dielektryczny
Poliester, szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnałowe i koncentryczne lub zasilające (brak w zestawie)
Materiał styku
Stop miedzi
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C