PT6MV-103A2020-E
Numer produktu DigiKey
1993-PT6MV-103A2020-E-ND
Producent
Numer produktu producenta
PT6MV-103A2020-E
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.1W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,1W, 1/10W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Węgiel 1.0 Obrót Regulacja górna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Producent
Amphenol Piher Sensing Systems
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%