PT6KV-104A2020
Numer produktu DigiKey
1993-PT6KV-104A2020-ND
Producent
Numer produktu producenta
PT6KV-104A2020
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.1W PC PIN TOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,1W, 1/10W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Węgiel 1 Obrót Regulacja górna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Producent
Amphenol Piher Sensing Systems
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
100 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%