PT15LV02-103A2020-S
Numer produktu DigiKey
1993-PT15LV02-103A2020-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
PT15LV02-103A2020-S
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Węgiel 1.0 Obrót Regulacja górna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Rezystancja
10 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%