PT15LH05-104A2020-S
Numer produktu DigiKey
1993-1187-ND
Producent
Numer produktu producenta
PT15LH05-104A2020-S
Opis
TRIMMER 100K OHM 0.25W PC PIN
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,25W, 1/4W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Węgiel 1.0 Obrót Regulacja boczna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Typ regulacji
Regulacja boczna
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%