PT10MV10-104A2020-S
Numer produktu DigiKey
1993-1105-ND
Producent
Numer produktu producenta
PT10MV10-104A2020-S
Opis
TRIMMER 100KOHM 0.15W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
100 kOhms 0,15W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Węgiel 1 Obrót Regulacja górna
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Rezystancja
100 kOhms
Moc (W)
0,15W
Rozmiar / wymiar
Rotund - Diam. 0,406" (10,30mm)
Tolerancja
±20%