PC16SV-10IP05-502A2020-TA
Numer produktu DigiKey
1993-PC16SV-10IP05-502A2020-TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
PC16SV-10IP05-502A2020-TA
Opis
POT 5K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,2W, 1/5W Wtyki PC
Kategoria
Typ regulacji
Regulacja górna
Producent
Amphenol Piher Sensing Systems
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Seria
Obrót
300°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
5k
Typ aktuatora
Karbowana
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
1,398" (35,50mm)
Moc (W)
0,2W, 1/5W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
M10 x 0,75
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,709" x 0,630" (18,00mm x 16,00mm)