N6L30T3N-103-3030
Numer produktu DigiKey
1993-N6L30T3N-103-3030-ND
Producent
Numer produktu producenta
N6L30T3N-103-3030
Opis
TRIMMER 10K OHM 0.1W PC PIN TOP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,1W, 1/10W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Węgiel 1.0 Obrót Regulacja górna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
N6L30T3N-103-3030 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±300ppm/°C
Producent
Amphenol Piher Sensing Systems
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,1W, 1/10W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,343" x 0,252" (8,70mm x 6,40mm)
Tolerancja
±30%