BMYD806G
Numer produktu DigiKey
3299-BMYD806G-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMYD806G
Opis
RF ANT 851MHZ YAGI N TYPE F POLE
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
851MHz ISM, LoRa, LPWAN Yagi, 3 elementy Anteny RF 806MHz - 896MHz 6,5dBd Typ N żeńskie Mocowanie na słupku
Kategoria
Typ anteny
Yagi, 3 elementy
Producent
Amphenol PCTEL
Liczba pasków
1
Seria
Wzmocnienie
6,5dBd
Opakowanie
Skrzynka
Moc - maks.
200 W
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 609,6mm
Standard/grupa RF
Pasmo ogólne ISM
Zakończenie
Typ N żeńskie
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Mocowanie na słupku
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
851MHz
Wysokość (maks.)
12,000" (304,80mm)
Zakres częstotliwości
806MHz - 896MHz