BMLPV450
Numer produktu DigiKey
3299-BMLPV450-ND
Producent
Numer produktu producenta
BMLPV450
Opis
RF ANT 481MHZ DOME PANEL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
481MHz Kopuła Anteny RF 450MHz - 512MHz 1dBi Montaż panelowy
Kategoria
Typ anteny
Kopuła
Producent
Amphenol PCTEL
Liczba pasków
1
Seria
VSWR
2
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
1dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
100 W
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Stopień ochrony
IP67
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
481MHz
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zakres częstotliwości
450MHz - 512MHz
Wysokość (maks.)
3,380" (85,85mm)