Ilustracja dla FXPT17200 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FXPT17200
Numer produktu DigiKey
FXPT17200-ND
Producent
Numer produktu producenta
FXPT17200
Opis
TERM BLOCK PLUG 17POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
17 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 90° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Producent
Amphenol PCD Shenzhen
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-26 AWG
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
105°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
17
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
8, 9
Moment obrotowy - wkręta
1,13Nm (10,0lb-in)
Liczba poziomów
2
Długość zdejmowania izolacji
7,87mm
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał styku
Stop miedzi
Wejście przewodu wtyczki
90°
Materiał obudowy
Polioksyfenylen (PPO)
Styl zakończenia
Wkręt z płytą niewypadającą
Wysokość izolacji
0,690" (17,53mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Bazowy numer produktu
Prąd - UL
15 A