Ilustracja dla ELVH13500 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELVH13500
Numer produktu DigiKey
ELVH13500-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELVH13500
Opis
TERM BLOCK HDR 13POS 3.81MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol PCD Shenzhen
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Taca
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
125°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
13
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
13
Materiał styku
Mosiądz
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Poliamid (PA46), nylon 4/6
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,360" (9,14mm)