Ilustracja dla ELVD38100 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELVD38100
Numer produktu DigiKey
ELVD38100-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELVD38100
Opis
TERM BLOCK HDR 38POS 3.81MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,150" (3,81mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol PCD Shenzhen
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Taca
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
125°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
38
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
19
Materiał styku
Mosiądz
Liczba poziomów
2
Materiał obudowy
Poliamid (PA46), nylon 4/6
Raster
0,150" (3,81mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Wysokość izolacji
0,890" (22,61mm)